همه مقالات

206 مقاله در این گروه

کیستون چیست ؟

یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات شبکه های داخلی ( LAN )، کیستون یا همان پریز شبکه می باشد. این قطعه در واقع نوعی کانکتور مادگی بوده که جهت برقراری ارتباط بین کابل شبکه با سایر تجهیزات دیگر مانند سوئیچ ها، روترها، سرورها و یا کیس کامپیوترکاربران نهایی، مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب

منظور از دوربین و دی وی آر HDCVI چیست؟

«اچ دی سی وی آی» یا High Defination Composite Digital Interface یکی از نسخه‌های رایج برای برداشت، ضبط و ارسال تصاویر HD در بستر آنالوگ توسط کابل کواکسال (کواکسیال) می‌باشد.

ادامه مطلب

بانک ها و صرافی ها در نصب دوربین های مداربسته از چه اصولی پیروی میکنند؟

اگر خاطرتان باشد در حدود سال ۱۳۷۰ کم کم بانک ها از کامپیوتر استفاده کردند و حدود سال۱۳۷۵ سیستم های شتاب رایج شد. جمعیت تهران بیشتر شد صف بانک ها طولانی تر، در نتیجه بانک های جدید مجوز افتتاح شعب خود را از بانک مرکزی گرفتند.

ادامه مطلب

هیت مپ “Heat Map” چیست؟

قابلیت هیت مپ “Heat Map” بازنمایی دو بعدی از تراکم افراد است و بر اساس رنگ، میزان حجم تراکم را نشان می­دهد که در سری هوشمند برخی دوربینهای مداربسته وجود دارد.

ادامه مطلب

مدیا کانورتور چیست؟؟

مدیا کانورتور دستگاهی انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای پیاده سازی و بهینه کردن ارتباطات در انواع شبکه ها می باشد. مدیا کانورتورها کاربرد زیادی در شبکه دارند و در این مقاله به بررسی مزایای استفاده از آن پرداخته شده است.

ادامه مطلب

تصویر ساز دوربین مدار بسته

تصویر ساز دوربین مدار بسته

ادامه مطلب

مزیت دوربین مدار بسته آی پی

پنج مزیت کلیدی دوربین مدار بسته آی.پی

ادامه مطلب

بهترین نوآوری های دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته آی.پی با قابلیت شناسایی ردیابی صورت افراد

ادامه مطلب

میان کیفیت ویدئو و تعداد پیکسل چه رابطه ای وجود دارد؟

در بازار دوربین مدار بسته اکثر همکاران برای تبلیغ و بالا بردن فروش محصولات خود و جلب مشتری بیشتر بر روی تعداد پیکسل مانور می دهند و این در حالی است که عوامل موثر بر کیفیت تصویر دوربین مدار بسته متعدد و متفاوت می باشد

ادامه مطلب

دوربین مدار بسته با قابلیت WDR

برند های مختلف دوربین هایی با کیفیت های متفاوت تولید و به بازار عرضه می کنند که پایه و اساس کار همه در کیفیت های مشخص و دسته بندی شده یکی می باشد.

ادامه مطلب


206 مقاله در این گروه